O nas.

- otwieramy nowe horyzonty -

Oryginalne pomysły w cyfrowej postaci.

Wierzymy w tworzenie oryginalnych pomysłów i przekształcanie ich w cyfrową formę, która jest zarówno innowacyjna, jak i wymierna w swoich rezultatach.

pomysl

Nasze usługi.

Nasza pasja do perfekcji.

Strony WWW i hosting
Projekt i wykonanie strony internetowej, landing page, hosting wraz z utrzymaniem domeny, pozycjonowanie, optymalizacja SEO i SEM.
Projektowanie graficzne
Foldery, wizytówki, katalogi, broszury, ulotki, opakowania, etykiety, notesy, teczki, reklamy prasowe, wizytówki, papier firmowy.
Sklepy internetowe
Projekt i wykonanie sklepu internetowego, automatyzacja procesu nadawania przesyłek, integracja z programem magazynowym, Allegro, Ceneo, itd.
Branding
Logo, księga znaku, identyfikacja wizualna (corporate identity) : wizytówki, papier firmowy, teczki, oklejenie pojazdów, gadżety reklamowe.
UI / UX
Połączenie naszej wiedzy i doświadczenia w implementacji UI i UX wpłynie korzystnie na postrzeganie i zauważalność Twojego wizerunku lub produktu.
Fotografia i animcja
Fotografia produktowa, wnętrz i reportażowa. Video w 4K. Animacje 3D, animacje reklamowe, animowane loga i czołówki. Spoty reklamowe.
Reklama internetowa
Kompleksowe kampanie reklamowe Google Ads, Facebook, Instagram, Youtube. Reklama w wyszukiwarce Google. Banery, filmy i animacje reklamowe.
Pracujemy globalnie
Nie ważne, gdzie masz siedzibę, pracujemy z Klientami z Europy i USA. Jesteśmy mobilni i mamy doświadczenie w pracy zdalnej – jesteśmy do Twojej dyspozycji.